Logo 2020                            Home     |       over ons     |     producten    |     nieuws     |     contact

Ons team

Graag introduceren wij onze medewerkers van de buitendienst.
Ons team bestaat uit specialisten pluimvee, varkens en kalveren. Neemt u gerust contact op met één van onze medewerkers. 

img

Danny Kleinlugtenbeld

Directeur
kantoor Heerde

+31 (0)651 065 184
danny.kleinlugtenbeld@pfhs.nl

img

Albert Kroeze

Specialist Pluimvee en Varkenshouderij
Overijssel, Gelderland

+31 (0)622 953 179
albert.kroeze@pfhs.nl

img

Jan Verwaijen

Specialist Pluimvee
Noord Holland, Flevoland, Gelderland

+31 (0)622 522 726
jan.verwaijen@pfhs.nl

img

Christiaan Scholten

Specialist Pluimvee

Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel

+31 (0)654 273 779

christiaan.scholten@pfhs.nl

img

Oscar van Reeden

Specialist Pluimvee

Noord-Brabant, Gelderland, Zeeland

+31 (0)647 038 443

oscar.vanreeden@pfhs.nl


img

Henrie Veerman

Specialist Pluimvee en Varkenshouderij
Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, NO-Polder
+31 (0)611 762 993
henrie.veerman@pfhs.nl

img

Johan Stokebrook

Specialist Pluimvee

Duitsland (ten noorden van B402)

+31 (0)622 521 507

johan.stokebrook@pfhs.nl

img

Heidi Timmerman

Specialist Pluimvee

Duitsland (ten zuiden van B402)

+31 (0)647 038 444

heidi.timmerman@pfhs.nl

img

Daniëlle van Engelen

Verkoop en Marketing

+31 (0)621 212 184

danielle.vanengelen@pfhs.nl