LOGO

Home     |       over ons     |     vacatures     |     producten    |     nieuws     |     contact

Ons team

Graag introduceren wij onze medewerkers van de buitendienst.
Ons team bestaat uit specialisten pluimvee, varkens en kalveren. Neemt u gerust contact op met één van onze medewerkers. 

img

Danny Kleinlugtenbeld

Adjunct Directeur
kantoor Heerde


+31 (0)651 065 184
danny.kleinlugtenbeld@pfhs.nl

img

Albert Kroeze

Specialist Pluimvee en Varkenshouderij
Overijssel, Gelderland

+31 (0)622 953 179
albert.kroeze@pfhs.nl

img

Henrie Veerman

Specialist Pluimvee en Varkenshouderij
Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, NO-Polder
+31 (0)611 762 993
henrie.veerman@pfhs.nl

img

Jeroen de Mol

Specialist Kalver- en Varkenshouderij
Noord-Brabant, Gelderland, Overijssel
+31 (0)647 038 443
jeroen.demol@pfhs.nl

img

Dennis de Bresser

Specialist Pluimvee
Zuid Holland, Zeeland, Brabant, Limburg
+31 (0)611 764 001
dennis.debresser@pfhs.nl

img

Jan Verwaijen

Specialist Pluimvee
Noord Holland, Flevoland, Gelderland
+31 (0)622 522 726
jan.verwaijen@pfhs.nl

img

Christiaan Scholten

Specialist Pluimvee
Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel
+31 (0)654 273 779
christiaan.scholten@pfhs.nl

img

Johan Stokebrook

Specialist Pluimvee
Duitsland (ten noorden van B402)
+31 (0)622 521 507
johan.stokebrook@pfhs.nl

img

Heidi Timmerman

Specialist Pluimvee
Duitsland (ten zuiden van B402)
+31 (0)647 038 444
heidi.timmerman@pfhs.nl